Przejdź do treści strony
Data obowiązywania od: 01.04.2016 r.

Zmiany w rozkładach jazdy linii autobusowych nr: 42, 100, 269, 769, 805, 902N i 984


Komunikacyjny Związek Komunalny GOP informuje, że od 1 kwietnia (piątek) 2016 roku zostaną wprowadzone zmiany w rozkładach jazdy linii autobusowych: 42, 100, 269, 769, 805, 902N i 984.

Zmiany w rozkładach jazdy na dni robocze dotyczą:

Linia nr 42: przyśpieszenie trzech porannych kursów o 10 minut. Autobusy z przystanku „Będzin Kościuszki” będą odjeżdżać o godzinach:

o 06:54 (zamiast 07:04)

o 07:49 (zamiast 07:59)

o 08:49 (zamiast 08:59)

Linia nr 100: przyśpieszenie o 4 minuty kursu odjeżdżającego z przystanku „Sosnowiec Zagórze Zajezdnia” - z godziny 05:12 na 05:08. Opóźniony o 6 minut zostanie odjazd kursu, z przystanku „Sosnowiec Urząd Miasta”, z godziny 18:32 na godzinę 18:38. W konsekwencji opóźnione zostaną również trzy następne kursy.Linia nr 769: przyśpieszenie o 8 minut kursu odjeżdżającego z przystanku „Siewierz Dom Kultury” - z godziny 06:48 na godzinę 06:40. W konsekwencji przyśpieszone zostaną również odjazdy kursów wcześniejszych, zarówno na linii nr 769 jak i 269.Linia nr 805: przyśpieszenie o 5 minut kursu odjeżdżającego z przystanku „Sosnowiec Szpital Wojewódzki” - z godziny 06:09 na godzinę 06:04.Linia nr 984: opóźnienie o 6 minut kursu odjeżdżającego z przystanku „Dąbrowa Górnicza Strzemieszyce Zakawie Kapliczka” - z godziny 14:54 na godzinę 15:00. W konsekwencji opóźnione zostaną również odjazdy dwóch następnych kursów.

Rozkład jazdy linii autobusowej nr 902N zakłada opóźnienie o 3 minuty kursu odjeżdżającego z przystanku „Sosnowiec Zagórze Zajezdnia” - z godziny 00:10 na godzinę 00:13. W konsekwencji opóźniony o 3 minuty zostanie także następny kurs.

Ten serwis używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki zmień jej ustawienia.
Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza akceptację stosowania plików cookies.
Informacja o plikach cookies.

Akceptuję